Telepraca, praca zdalna - szkolenie pracowników i kadry zarządzającej

Szanowni Państwo,

W związku z aktualną sytuacją zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-19 coraz więcej firm jest zmuszonych do organizowania pracy swoim pracownikom na zasadzie pracy zdalnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracowników i pracodawców, proponujemy Państwu szkolenia przygotowujące do pracy zdalnej, tzw. telepracy.

pusta_sala

Proponujemy jednocześnie proste i skuteczne rozwiązanie opierające się na:

• analizie aktualnej sytuacji,

• doborze narzędzi pracy w zależności od bieżącej potrzeby,

• pracy zdalnej na wspólnych plikach,

• delegowaniu zadań,

• teleobecności,

• metodach kontroli efektów pracy.

Po wstępnej analizie Państwa sytuacji będziemy w stanie zaproponować odpowiednie narzędzia informatyczne pozwalające przeszkolić pracowników Państwa firm do zadań stawianych w przypadku telepracy.

Jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia polegającą na nauce poprzez internet. Od strony technicznej wygląda to następująco: uczestnik łączy się z platformą edukacyjną, na której całe szkolenie moderuje prowadzący, uczestnik obserwuje ekranu komputera prowadzącego wykonując wszelkie operacje na swoim komputerze. W miarę potrzeby prowadzący ma możliwość wglądu w ekran komputera uczestnika a nawet przejęcia kontroli, aby wykonać na nim pewne operacje.

Możliwości związanych z telepracą jest dużo. Zalet zdalnej nauki i pracy przy aktualnej sytuacji też nie można przecenić. Wszystko jest możliwe do realizacji praktycznie z dnia na dzień. Najważniejszą i najbardziej skomplikowaną rzeczą do zrobienia może okazać się jedynie skonfigurowanie komputerów uczestników tak, aby na każdym były zainstalowane odpowiednie narzędzia do pracy/nauki zdalnej. Tę kwestię także jesteśmy w stanie "rozwiązać" zdalnie łącząc się z naszych komputerów z komputerem uczestnika i za niego skonfigurować wszystkie narzędzia łącznie z doinstalowaniem wymaganego oprogramowania.

Dodatkową opcją jest możliwość udostępnienia naszych zasobów sprzętowych i oprogramowania na czas nauki.

Czas rozpoczęcia zajęć - jesteśmy w stanie zorganizować tego typu zajęcia w ciągu 24 godzin.

Dlaczego my? Jako firma szkoleniowa mamy doświadczenie w prowadzeniu szkoleń na odległość. Jesteśmy również w stanie zdalnie udzielić dostępu uczestnikom naszych zajęć - uczestnik szkolenia łączy się zdalnie z naszymi komputerami i na nich wykonuje zadania zlecone przez prowadzącego.

Zainteresowane osoby praszamy do kontaktu.

Więcej szczegółów uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 503 33 72 42 lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.