7 bolesnych (dla konkurencji) faktów o BIK Edukacja Krzysztof Kundziewicz

Konkurencja dużo o nas nie wie albo nas nie lubi.

Dochodzą do nas słuchy, że niektóre „źródła” informują osoby zainteresowane dofinansowanymi szkoleniami, iż w BIK Edukacja Krzysztof Kundziewicz nie otrzymają takich szkoleń.  Śpieszymy poinformować, iż jest to prawdopodobnie niedoinformowanie tychże „źródeł”. Od dłuższego czasu takie szkolenia można u nas realizować i wiele osób skorzystało już z tej możliwości.

Na potwierdzenie naszych uprawnień mamy konkretne dowody. Oto one:

1. Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk® i każde szkolenie z produktów Autodesk® kończy się wystawieniem międzynarodowego certyfikatu Autodesk® potwierdzającego zdobyte kwalifikacje.
  2. Każdy trener prowadzący szkolenia z produktów Autodesk® jest zatwierdzony przez Autodesk® i posiada swój unikalny numer, np. Krzysztof Kundziewicz widnieje w bazie Autodesk® pod Instructor ID: 46638.
  3. Posiadamy wdrożony i działający system jakości ISO 9001:2015.
  4. Od 2013 roku widniejemy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.20/00046/2013.
  5. Mamy swoje miejsce w Bazie Usług Rozwojowych z możliwością świadczenia dofinansowanych usług szkoleniowych i doradczych.
  6. Nasze laboratorium komputerowe jest certyfikowane przez Polskie Towarzystwo Informatyczne jako miejsce, w którym możemy przeprowadzać egzaminy ECDL i ECDL CAD. Aktualizacja: w 2021 roku odeszliśmy od certyfikacji w standardzie ECDL skupiając się na przede wszystkim na rozwijaniu naszych głównych szkoleń certyfikowanych przez Autodesk.
  7. Szkolimy w całej Polsce, mamy na to referencje i nie zawahamy się ich użyć.

Poniżej zamieszczamy odpowiednie dokumenty na potwierdzenie naszych uprawnień.

ATC BIK Edukacja 2020

BIK Edukacja Krzysztof Kundziewicz jako ATC Autodesk®

BIK Edukacja - ISO 9001:2015

BIK Edukacja Krzysztof Kundziewicz - aktualny certyfikat ISO 9001:2015

Link do strony Rejestru Instytucji Szkoleniowych z bieżącym wpisem BIK Edukacja Krzysztof Kundziewicz

Link do strony Bazy Usług Rozwojowych z informacją o BIK Edukacja Krzysztof Kundziewicz

Link do strony z wybranymi referencjami

Mapa miejscowości, w których BIK Edukacja Krzysztof Kundziewicz realizowała szkolenia

Więc jeśli od kogokolwiek usłyszysz, że nie możemy realizować dofinansowanych szkoleń, zadaj tej osobie jedno proste pytanie – Na jakiej podstawie tak twierdzisz?